Pokladne, s.r.o.

 

Chcete zamestnancov, ktorí nebývajú chorí, nemýlia sa, pracujú nonstop?

Chcete obslúžiť o 20 percent viac klientov?

Chcete poskytnúť klientom maximálnu bezpečnosť transakcií?

Chcete sa odlíšiť od konkurencie moderným klientskym riešením?

Chcete šetriť náklady a životné prostredie?

 

Usilovní a neomylní zamestnanci

„Zamestnanec“ v podobe odolného a spoľahlivého počítača Uniq PC ochotne odprezentuje všetky vaše produkty, usilovne prevedie transakciami, splní priania klienta, poskytne všetky potrebné informácie neúnavne a kedykoľvek s rovnakým nasadením. Príjemne znejúci hlas z reproduktorov navodí klientovi pocit, že sa mu venuje najúslužnejší teller.

 
 

 
Maximálna bezpečnosť a diskrétnosť  
Dôverné informácie klient zadáva prostredníctvom samoobslužného terminálu, alebo ich zdieľa s pracovníkom klientskeho centra na interaktívnom displeji. Diskrétnosť je zabezpečená prostredníctvom špeciálnej bezpečnostnej fólie.
 
 

 
 
Viac spokojných klientov bez čakania  
Klienti, ktorí vedia čo, chcú a potrebujú to rýchlo zrealizovať, nemusia nervózne prešľapovať v narastajúcom rade. Zadanie platobného príkazu, prehľad finančných transakcií, zrušenie trvalej platby, objednanie doplnkových služieb, pri samoobslužnom termináli zrealizujú rýchlo a pohodlne. Počet obslužených klientov môžete zvýšiť až o 20 percent. Navyše získate viac času pre klientov, ktorí to potrebujú a vyžadujú.
 
 

 
Revolučný podpisový tablet
Výnimočnosť Uniq PC je zvýraznená použitím integrovaného podpisového tabletu. Jedinečné spojenie dotykovej a podpisovej plochy umožňuje klientovi vidieť svoj podpis i podpisovaný dokument zároveň. Overenie biometrického podpisu je objektívne vďaka revolučnému softvéru, ktorý posudzuje prítlak hrotu pera i jeho dynamiku. Možnosť sfalšovania podpisu je takmer nulová. Bezpečnosť transakcií nadobúda nové rozmery a posilňuje vzťah medzi klientom a inštitúciou.
 
 
 

 

Moderné zákaznícke prostredie

Funkcionalita a bezproblémové umiestnenie Uniq PC umožňujú vytvorenie variabilného pracoviska. Samoobslužné terminály sú ovládané intuitívne. Dotykové displeje sú polohovateľné a výškovo nastaviteľné. Môžu tak pohodlne slúžiť všetkým klientom vrátane hendikepovaných ľudí. Povrch displejov je hygienický vďaka antibakteriálnej úprave a ľahko umývateľný bežnými čiastiacimi prostriedkami. Tým je vždy zabezpečený reprezentatívny vzhľad.

 
 

 
Green point - nízke prevádzkové náklady
 
Pasívne chladenie a využitie najmodernejších technológií, znížili nároky Uniq PC na spotrebu elektrickej energie v porovnaní s inými počítačovými riešeniami až o 85 percent. V praxi to môže znamenať úsporu 100 až 150 Eur na jedno zariadenie za rok. Uniq PC neprodukuje prach, znižuje spotrebu papiera a svojim tichým chodom prispieva k vytvoreniu moderného „zeleného“ pracoviska. „Myslite ekologicky – pracujte elektronicky!“